Urlop z psem – gdzie go spędzić?

Praktycznie każdy właściciel pupila przeżył w swoim życiu ten dylemat – chce jechać na wakacje, ale nie wie co zrobić ze swoim czworonożnym przyjacielem. Czy poprosić znajomych, czy oddać go rodzinie? A może czy wziąć go ze sobą? Urlop z psem może być naprawdę fantastyczną zabawą! Tak naprawdę jedyne co wystarczy to znaleźć dobry nocleg, gdzie twój piesek będzie mile widziany!

Urlop z psem w Krakowie?

To brzmi dobrze! Kraków jest naprawdę pięknym miejscem i daje duże pole do popisu w spacerowaniu i zabawie ze swoim pieskiem. Aktywny weekend w mieście królów polski sprawi zarówno Tobie jak i twojemu przyjacielowi dużo zabawy. Doskonale sprawę sobie z tego zdaję hotel Ascot Premium, który ma do zaoferowania specjalną ofertę każdemu, kto chce spędzić urlop z psem w tym pięknym mieście.

Hotel Ascot Premium ugości Cię z przyjemnością ze swoim pupilem! W ofercie znajdują się noclegi w komfortowych i klimatyzowanych hotelach, bogaty bufet, oraz bezpłatny pobyt dla twojego pieska. W pokoju znajdzie też miłą niespodziankę powitalną, oraz miseczkę z wodą, żeby mógł spokojnie się jej napić.

Zabierz swojego psa na wyjazd!

Wyjazd do Krakowa ze swoim czworonogiem naprawdę brzmi kusząco. Jeżeli usługi Ascot Premium Cię zainteresowały, to wejdź na stronę internetową. Będziesz mógł tam zapoznać się z ofertą, sprawdzić wszystkie informacje oraz zaplanować swój przyjazd. Nie czekaj, urlop z psem w Krakowie czeka właśnie na Ciebie!